Polat Küpeşte Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Hakkımızda

POLAT KÜPEŞTE, 2005 yılında Alüminyum sektörüne kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile girmiş, bütün üretim politikasını buna göre belirlemiş bir firmadır.

Her geçen gün sektörün yakından takipçisi olarak hizmet kalitesini biraz daha yükseltmektedir. Bugün gelinen noktada tecrübe ile teknolojik yenilikleri üretimde birleştirmeyi başarmış, kurumsaş bir yapıya kavuşmuş, güçlü ekipmanları, yüksek kapasite üretimi ve sektöre dair yeniliklerle donatılmış çalışanları ile büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Alüminyum sektörüne bir bütün olarak bakan bu modern anlayışla alüminyum ve küpeşte montojında yenilikçi tarzı ile sektöre yeni bir boyut getirmiştir. Özgün tasarımları, modern bakış açısı, hizmet ve insan odaklı yaklaşımı ile kısa sürede kendine sektörde saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.


POLAT KÜPEŞTE; geleceğe dair hedeflerini yine bu anlayış üzerine kurmakta, bu yönde yatırımlarına süratle devam etmektedir. 2013 yılı ile birlikte hedeflerini revize ederek çıta yükselten POLAT KÜPEŞTE sektördeki kalitenin öncüsü olmakta son derece karalıdır.